Urodziny

Home / Portfolio / Urodziny
Urodziny

U nas możesz zorganizować urodziny dla dzieci, ale też urodziny dla dorosłych, np. urodziny niespodzianki, co zdarza się najczęściej 🙂

Przygotowane przez nas lub na zasadzie wynajmu sali, to zależy od Ciebie!

Urodziny zorganizowane dla dzieci!

Jeśli chcesz zorganizować urodziny dla swojego dziecka i nie masz już więcej pomysłów gdzie to zrobić a Twój dom nie wytrzyma już kolejnego ataku małolatów to dobrze trafiłeś. Jeśli masz pomysł jak miałyby one wyglądać to pomożemy Ci zrealizować marzenie. Jeśli nie masz pomysłu to wspólnie coś wymyślimy biorąc pod uwagę wiek dziecka, liczbę osób no i przede wszystkim zainteresowania.

Jeśli pogoda nam sprzyja to możemy zorganizować zielone urodziny – czyli przyjazne dziecku i w otoczeniu zieleni  na świeżym powietrzu. Planując je będziemy brać pod uwagę okoliczne lasy, użytek ekologiczny Grabówki oraz pobliski park. Z nami zawsze będzie PLAN B, w razie złej pogody schronimy się w Klubie Otwartym.

Ani maluchy, ani młodsze nastolatki nie będą się z nami nudzić!

Nasze propozycje urodzinowych tematów:

NAUKOWE

To propozycja dla wszystkich eksperymentatorów i młodych badaczy. Zabawom urodzinowym towarzysza efektywne doświadczenia i eksperymenty, a nasza klubowa sala zabaw zmieni sie na czas imprezy w małe laboratorium. Młodych naukowców czeka sporządzanie mikstur, wybuchy i inne zaskakujące doświadczenia.

KRAINA LODU

Tym których oczarował magiczny świat Anny i Elsy, proponujemy przeniesienie sie do Krainy Lodu. Zabawy z Olafem, śnieżna bitwa, lodowe budowle, zagadki sprawdzające znajomość bajkowych postaci oraz tance. Wszystko to przy znanych dobrze fanom bajki filmowych piosenkach.

PIRACKIE

Pirackie konkurencje sprawnościowe, poszukiwanie skarbu, tance przy piosenkach żeglarskich… to wszystko czeka na amatorów morskich opowieści. Jeśli chcecie przenieść sie w świat wilków morskich oraz ciekawi jesteście zmagań z morskim żywiołem, ta propozycja jest dla Was.

DINOZAURY

Entuzjastom prehistorycznych gadów proponujemy urodziny w świecie dinozaurów. W programie m.in. poszukiwanie jaj i rycin dinozaurów, zagadki sprawdzające wiedze i wiele zabaw podczas których sami przeniesiemy sie do prehistorii. Będziemy uciekać przed T-Rexem, wcielimy sie w pterodaktyle i zobaczymy wybuch wulkanu.

DZIKI ZACHÓD

Dzielni pionierzy, kowboje, dzikie mustangi i Indiańskie Howhg! Zapraszamy Was do przeżycia przygód na Najdzikszym Zachodzie. Będziemy malować wojenne barwy na twarzach, skradać sie jak Indianie oraz rozwiązywać zagadki i pokonywać przeszkody niczym poszukiwacze pradawnego złota Inków.

TWÓRCZE

Dla miłośników zabaw twórczych, dla których plastyka w szkole to za mało, chętnie zorganizujemy urodziny połączone z warsztatami plastycznymi. Mogą być związane tematycznie z motywem urodzin lub być główną atrakcją całej imprezy. Podczas urodzin możemy na przykład: uczyć sie techniki orgiami, tworzyć kolaże, bawić sie rozmaitymi masami plastycznym czy tez wykonywać prace z materiałów recyklingowych.

SZUKANIE SKARBÓW/ DETEKTYWISTYCZNE

Łamanie szyfrów, podążanie za wskazówkami, wykonywanie różnorakich żądań, a wszystko to by zdobyć tajne hasło, które doprowadzi nas do ukrytego skarbu. Tak właśnie wyglądają urodziny poszukiwaczy i detektywów. Chcecie sie przekonać do czego doprowadzi Was trop?

RECYKLINGOWA MODA

Dla tych co lubią się ubierać i przebierać, co lubią tworzyć coś z niczego a także dla tych których fascynuje projektowanie. Tym razem zrobimy to w stylu Eko. Materiały z recyklingu ale nie tylko będą nas inspirować do tworzenia niepowtarzalnych strojów, kapeluszy, torebek, garniturów! To wcale nie jest zabawa tylko dla dziewczyn!

KOSMICZNE

Odpalamy kosmiczna rakietę i lecimy w poszukiwaniu nieznanych lądów i przede wszystkim w poszukiwaniu kosmitów. Czy uda nam się ich odnaleźć, porozumieć z nimi, zaprzyjaźnić i dowiedzieć czegoś o nich? Któż to wie? Wiadomo natomiast że to urodziny pełne niespodzianek J

ALEJĄ GWIAZD – czyli taniec, muzyka i śpiew!

Przenosimy się w świat zespołów, muzyki, tańca, mody. Jeśli lubisz śpiewać lub tańczyć, chcesz stworzyć najlepszy na świecie zespół złożonych z Twoich zaproszonych gości to może chcesz przeobrazić się w Gwiazdę w dniu Twoich urodzin? Sprawdź czy to Twój świat

CZARUJEMY, WRÓŻYMY

Lubisz wróżyć? A może nigdy nie próbowałeś? Z kart, z fusów, a może z ciastek? Co zrobić by spełniły się nasze marzenia, jak zaczarować świat? A może to przepis na wspaniałą zabawę? Losy, wróżby, emocje, dreszczyk niepewności co znajdziemy, co wyczarujemy? Sztuczki, czy złote kule?

 SPORTOWE

Czy można konkurować i cieszyć się tylko zadaniami a nie być skupionym na wygranej? TAK! To się nazywa grywalizaca, jak to ugryźć by wszyscy poczuli się wygranymi? To możliwe J Podczas zabawy, gry, wyzwania i zadania indywidualne i grupowe. Radość z pokonywania przeszkód, zwyciężania własnych słabości podczas wykonywania zadań, które śmieszą i bawią gwarantowana!

 

Jeśli marzysz o zupełnie innym temacie urodzin, np. „W poszukiwaniu zaginionego Grala” lub coś jeszcze bardziej odjechanego to jak najbardziej przygotujemy scenariusz na życzenie 

 

 KOSZT URODZIN – PROMOCJA!

Urodziny z jednym animatorem

dla dzieci 5+ do 12 os. 2h – 350 zł (zamiast 385 zł)

Scenariusz na życzenie –  100 zł.

Od  12 – 20 os. dodatkowy animator 100 zł

Pakiet poczęstunkowy do 12 os. 100 zł, każda następna os. 8 zł ( gofry, popcorn, ciasteczka, owoce sezonowe, napoje i woda)

Masz mało gości albo może bardzo dużo? Zadzwoń i powiedz czego potrzebujesz a my postaramy się rozwiązać Twój problem

Cena zawiera:

– Opiekę animatora przez 2 h

– Scenariusz tworzony dla solenizanta i jego gości, dostosowany do grupy wiekowej

– Materiały wykorzystywane podczas urodzin,

 

This entry was posted in . Bookmark the permalink.