Warsztaty dla dorosłych

Home / Portfolio / Warsztaty dla dorosłych
Warsztaty dla dorosłych

Chcemy byście wspólnie z nami mogli się rozwijać i poszukiwać J Warsztaty dla dorosłych to nie tylko cykliczne spotkania z Jogą Sivananda, ale też wiele spotkań i warsztatów rozwojowych, które odbywają się w weekendy lub popołudniami. Cyklicznie spotykamy się ćwicząc Jogę, bo regularna  praktyka pozwala  przywrócić zdrowie i harmonie naszego ciała i umysłu. Szukając dodatkowych warsztatów dla Was kierujemy się takimi myślami: natura, ekologia, samokształcenie, poszukiwanie swoich pasji.

Śledź więc co u nas nowego lub zapisz się na nasz newsletter, by na bieżąco otrzymywać informacje o nowych warsztatach. A jeśli sam chciałbyś coś z nami zrealizować, pokazać innym swoją pasję, zarazić nią, skontaktuj się z nam koniecznie!

Spójrz na nasz grafik i wybierz coś co Cię interesuje.

 

OPIS ZAJĘĆ CYKLICZNYCH

JOGA SIVANANDA – Sonia Medrala

– to prosta ścieżka do fizycznego zdrowia i pozytywnego mentalnego samopoczucia.

Reguralna praktyka pozwala przywrócić lub zachować zdrowe ciało i zrównoważony umysł.

Poszczególne pozycje jogi (asany), jak również szczególna sekwencja ich wykonywania, są zaprojektowane tak, aby wzmocnić i zharmonizować ciało i umysł. Pozycje jogi systematycznie pracują nad kurczeniem i rozciąganiem mięśni, uwalnianiem napięcia i prowadzą do głębokiego odczucia relaksacji a dzięki temu uwalniają ciało od skutków stresu.

W ramach zajęć pracujemy nad:

  • wzmocnieniem mięśni
  • rozciąganiem
  • oddechem (Tak, tak:) Większość osób regularnie praktykujących jogę podkreśla, że wcześniej nie potrafiło oddychać…:) )
  • relaksem

Ćwiczenia dla osób w każdym wieku i na każdym poziomie zaawansowania.

 

This entry was posted in . Bookmark the permalink.